В Україні назвали найкращу тенісистку країни. І це не Світоліна!

14 грудня 2019, 21:09
Даяна Ястремська стала гравцем року за версією Федерації тенісу країни

У суботу, 14 грудня, Федерація тенісу України провела церемонію підбиття підсумків сезону, що минає. Найкращим гравцем 2019 року назвали молоду одеситку Даяну Ястремську! 19-річна українка перемогла на двох турнірах Жіночої тенісної асоціації (WTA): в лютому на харді в Таїланді і в травні на грунтових кортах французького Страсбурга. Нещодавно ми писали, що Ястремську тренуватиме колишній тренер експершої ракетки планети японки Наомі Осаки.

Незважаючи на те, що Еліна Світоліна перебуває на шостій позиції в світовому рейтингу, ФТУ вирішила відзначити прогрес Ястремської. Зараз Даяна займає 22-ге місце в світі. Також цього року юна одеситка дебютувала за збірну України в Кубку Федерації і виграла обидва одиночних матчі. До речі, Світоліна і Ястремська заявилися на елітний турнір в Брісбені.

Назвала Національна федерація і юніора року. Ним теж стала дівчина – 17-річна киянка Дарія Снігур. Поки що вона виступає на турнірах ITF. На 100-тисячнику в Еміратах Снігур дійшла до фіналу, де поступилася сьогодні румунці Ане Богдан.

Дивіться сюжет, як Ястремська та Світоліна успішно виступали на відкритому чемпіонаті США