У США через кота ледь не зірвався футбольний матч

26 липня 2019, 20:57
Тварина завадила забити гол нападаючому

У США через кота ледь не зірвався футбольний матч / Фото: Reuters

У чвертьфінальному матчі Кубка ліги між "Реал Солт-Лейк" і "Тигрес", який відбувся на стадіоні "Ріо Тінто Стедіум" і завершився з рахунком 1: 0 на користь гостей, стався курйозний випадок. На другій компенсованій до основного часу хвилині на поле вибіг кіт.

У цей час мексиканська команда проводила атаку, і тварина ледь у ній не взяла участь, пробігши повз французького нападника Андре-П'єра Жиньяка під час його руху по флангу. Після того як м'яч пішов за межі поля, кіт побіг, не вплинувши на результат матчу. До речі, пухнаста тварина не постраждала, а ось Жиньяк напевно засмутився, адже він мав шанс зрівняти рахунок.

До речі, гравця "Лос-Анджелес Гелаксі" Златана Ібрагімовича "клонували": з'явилася неймовірна збірна найкращих футболістів всіх часів. До складу команди своєї мрії Златан Ібрагімович включив 11 Златанів. Тренером теж хоче зробити себе.

Крім того, Ібрагімович підкорив Америку: зоряний швед став найкращим футболістом року в MLS. Шведського форварда вшановували на церемонії нагородження головних спортсменів року.