У складі збірної України сталося відразу два камбеки

14 листопада 2019, 19:31
Євген Шахов і Артем Бесєдін вийшли в основі команди

/ Фото: ФФУ

Півзахисник збірної України Євген Шахов вийшов в стартовому складі на товариський матч проти Естонії. На нашому сайті проходить онлайн матчу Україна – Естонія з відео голів та яскравими моментами.

Це його перша поява в складі національної команди з 10 листопада 2017-го, коли він провів дев'ять хвилин на полі проти Словаччини в товариському матчі.

Також вперше з червня 2018-го за національну команду грає форвард Артем Бєсєдін. Раніше він провів один тайм в спарингу з Албанією.

Нагадаємо, що перед матчем Україна – Литва (2:0) в Харкові гімн України виконав популярний співак DZIDZIO (Михайло Хома). Хвилююче виконання гімну обговорювали не менше, ніж саму перемогу команди Шевченка, і відразу ж охрестили фартовим.

Гімн України у виконанні DZIDZIO Відео: телеканал "Україна"

До речі, DZIDZIO не єдиний, хто наробив галасу своїм виконанням гімну. Нещодавно український боксер Олександр Усик здобув дебютну перемогу в суперважкій вазі, перемігши американця Чазза Візерспуна в Чикаго. Після бою команда Усика влаштувала святкову вечерю, перед якою боксер разом з присутніми виконали гімн України.