У вирішальному матчі Кубка Донбасу українські гранди рубалися до буллітів

27 серпня 2020, 21:28
У другому поєдинку дня справжню сенсацію створив "Білий Барс"

ХК "Донбас" / Фото: ХК "Донбас"

У четвер, 27 серпня, в заключному матчі традиційного передсезонного турніру – Donbass Open Cup – на арені "Альтаїр" лідер змагання "Донбас" з великими труднощами переграв минулорічного чемпіона України – "Кременчук" 2:1. Раніше ми розповідали, як пройшов перший день Відкритого кубка Донбасу-2020.

Вирішальний поєдинок вийшов більш ніж наполегливим і по-чоловічому жорстким. Командам не вистачило трьох періодів, щоб визначити переможця – 1:1. На гол донеччанина Казаковцева в першій 20-хвилинці гості відповіли влучанням Коробова в другій.

ХК "Кременчук" / Фото: ХК "Донбас"

Овертайм не приніс забитих шайб. У підсумку долю зустрічі вирішували післяматчеві хокейні пенальті, де дуже здорово діяли воротарі. Але в кінці-кінців крапку поставив Віктор Туркін. Перемога "Донбасу" по буллітам, і трофей залишився в Дружківці.

У другому матчі дня "Білий Барс" шокував "Дніпро". Білоцерківці створили сенсацію, обігравши всуху херсонську команду – 3:0. При цьому Владислав Куцевич зробив дубль ще в стартовому періоді. Ця перемога стала першою для "барсів" на турнірі в Дружківці і дозволила тимчасово піднятися на друге місце.

Раніше ми повідомляли, що господарі Відкритого кубка Донбасу-2020 вирвали перемогу у "Барса" завдяки шикарній шайбі. ХК "Донбас" лише в овертаймі зломив опір білоцерківського клубу.