У поразці Бразилії 1: 7 на домашньому чемпіонаті світу звинуватили журналістів

4 жовтня 2014, 11:51
На думку футболіста Даніеля Алвеса, до збірної була прикута занадто пильна увага

Бразильські футболісти втомилися

Футболіст збірної Бразилії Даніель Алвес звинуватив журналістів у поразці " пентакампеонів " від команди Німеччини ( 1 : 7 ) в півфінальному матчі чемпіонату світу 2014 року. Про це гравець розповів в інтерв'ю порталу Lancenet. Поразка від німців стала найбільшою в історії бразильської збірної .

"У нас відмінні футболісти , але ми не підготувалися до матчу з Німеччиною. Нам не дала цього зробити преса. Подивіться, у інших команд були тільки 15 – хвилинні відкриті тренування , а за нами стежили 24 години на добу" , – поскаржився Алвес .

" Зайва увага була головною проблемою збірної Бразилії" , – сказав захисник " пентакампеонів " .

На домашньому ЧС – 2014 бразильці дійшли до півфіналу , де були розгромлені німцями з рахунком 1 : 7 . У матчі за третє місце проти Нідерландів господарі турніру також зазнали поразки , але з рахунком 0 : 3 . Сам Алвес відіграв на турнірі три матчі групового етапу та зустріч 1/8 фіналу проти Чилі . Матчі чвертьфіналу , півфіналу та за третє місце захисник провів на лавці запасних.