У півфіналі Світоліна зіграє з шестиразовою переможницею US Open

4 вересня 2019, 10:08
Серена Вільямс віддала лише гейм китаянці Ван Цян

/ Фото: AFP

Американка Серена Вільямс вийшла у півфінал Відкритого чемпіонату США з тенісу. У чвертьфінальному поєдинку екс-перша ракетка світу, посіяна під 8-м номером, розгромила 18-ту сіяну китаянку Ван Цян з рахунком – 6:1, 6:0.

Гра тривала лише 44 хвилини. На рахунку Вільямс 1 ейс, 24 віннера, 1 подвійна і 10 невимушених помилок і стовідсоткова реалізація брейк-пойнтів – 5 з 5. Ван Цян зробила 1 подвійну і 13 невимушених помилок, не виграла навиліт жодного м'яча і не мала жодного брейк-пойнту.

У півфіналі US Open Серена Вільямс зіграє з п'ятою сіяною українкою Еліною Світоліною. І якщо для Світоліної це перший півфінал американського "Шолома", то Серена перемагала тут шість разів!

Обігравши у вівторок Йоханна Конту в матчі за вихід у півфінал US Open-2019, Еліна Світоліна гарантувала собі місце в ТОП-3 рейтингу WTA після закінчення Відкритого чемпіонату США. Якщо ж 24-річна одеситка виграє американський "Шолом", то з нинішнього п'ятого місця в списку найкращих тенісисток планети злетить відразу на другу позицію.