У перший день US Open Україна втратила трьох тенісисток

1 вересня 2020, 09:26
Цуренко знялася з турніру ще до старту, а Завацька і Калініна поступилися своїм суперницям

Даяна Ястремська / Фото: Reuters

Вчора в США стартував перший турнір "Великого шлема" часів пандемії. У перший день змагань Україна недорахувалася трьох представників. Як ми писали раніше, 23-річна Ангеліна Калініна склала зброю в битві з третьою ракеткою світу. Другою невдахою стала Катаріна Завацька, що займає 108-е місце в рейтингу WTA. Вона поступилася 17-й ракетці світу Олені Рибакіній з Казахстану – 3:6, 0:6. У наступному поєдинку Рибакіна зустрінеться з Каєю Канепі.

Друга ракетка України Даяна Ястремська в першому колі US Open здобула перемогу над Астро Шармою з Австралії – 6:3, 6:7, 7:6. У наступному раунді її суперницею стане американка Медісон Бренгл.

Додамо, що Леся Цуренко знялася з турніру ще до першого раунду. Вона повинна була зіграти з Медісон Бренгл в стартовому матчі, але відмовилася виходити на корт через проблеми зі здоров'ям.

99-я ракетка світу Катерина Козлова за півтори години обіграла Вітні Осігве, що займає 143-тє місце в світі – 6:3, 6:5. У наступному раунді вона зустрінеться з 12-ю ракеткою рейтингу WTA Петрою Квітовою.

Ще одна представниця України Катерина Бондаренко здолала володарку wild card Еллі Кік з США – 3:6, 6:3, 6:1. Цікаво, що наша тенісистка займає всього 349-е місце в світі, в той час як її суперниця – 162-а в рейтингу WTA. У другому раунді Бондаренко зіграє з 15-ю ракеткою світу Петрою Мартіч з Хорватії.

Раніше Марта Костюк винесла з корту імениту росіянку в стартовому матчі US Open. Молода українська тенісистка вперше пройшла до другого раунду на Відкритому чемпіонаті США. Всього від нашої країни на турнірі зіграє сім спортсменок. Раніше ми писали, що українки перед стартом US Open запалюють вечорами в Нью-Йорку.

Дивіться, як перша ракетка України Еліна Світоліна "розстріляла" свого бойфренда Гаеля Монфіса: