У першому матчі УХЛ команди закинули десять шайб

14 вересня 2018, 23:48
"Донбас" обіграв "Кременчук" на старті чемпіонату України з хокею

Федотенко дає старт УХЛ. Фото ХК "Донбас"

У Дружківці стартував третій сезон Української хокейної ліги. У матчі-відкритті між собою зіграли "Донбас" і "Кременчук". Право символічного вкидання отримав дворазовий володар Кубка Стенлі Руслан Федотенко.

Гравець, який би відкрив рахунок у матчі, став би автором першої історичної шайби в новому сезоні УХЛ. Таким на 7-й хвилині гри став центрфорвард "Донбасу" Сергій Кузьмик.

Однак втримати перевагу до першої перерви господарі не змогли. "Кременчук" реалізував свою більшість зусиллями Віктора Тютченка.

Другий період "городяни" почали зі швидкого голу, який, втім, не надто збентежив команду Юліуса Шуплера. На гол Артема Шиманського донецький клуб відповів влучними кидками Вікора Захарова, Володимира Романенка та Віталія Ляльки.

У третьому періоді "Донбас" почав грати більш обачно, чекаючи помилки суперника, і строго граючи біля власних воріт. Можна сказати, що команда Олександра Савицького помилилася, коли залишилася в меншості і дозволила супернику досить швидко реалізувати свою перевагу. Найшвидше біля воріт Микити Гордюшина розібрався Андрій Денискін. До кінця матчу команди змогли порадувати уболівальників результативною грою, але господарі вже свого не відпустили.

Таким чином, чинний чемпіон України стартував у новому сезоні з перемоги в основний час над віце-чемпіоном країни.

"Донбас" – "Кременчук" – 7: 3 (1: 1, 3: 1, 3: 1)

Шайби: 1: 0 – Кузьмик, 6:25, 1: 1 Тютченко – бол., 15:49, 1: 2 – Шиманський (Тютченко), 20:48, 2: 2 – Захаров, 27:27, 3: 2 – Романенко, 38:00, 4: 2 – Лялька, 39:00, 5: 2 – Денискін – бол, 5: 3 – Ворона (Гриценко), 48:07, 6: 3 – Денискін (Смирнов, Лялька – бол. ), 48:50 7: 3 – Коренчук, 49:58.

Воротарі: Дьяченко – Гордюшин.