У Перу назвали дитину Лука Модріч

18 липня 2018, 14:32
У країні вважається нормальним називати новонароджених дітей на честь знаменитих футболістів

Лука Модріч з нагородою. Фото AFP

Перуанська дитина отримала своє ім'я на честь капітана збірної Хорватії Луки Модріча. Про це повідомляє місцевий портал Nacional. Малюк народився в місті Хаен регіону Кахамарка 12 липня. За день до цього хорвати вийшли в фінал світової першості, обігравши збірну Англії.

Чемпіонат світу виграла збірна Франції, яка обіграла Хорватію (4:2). Для Франції це друга перемога в історії. Вперше французи стали чемпіонами світу в 1998 році. Хорватія вперше в історії грала в фіналі світової першості.

"Золотий м'яч", як кращий футболіст ЧС-2018, отримав Лука Модріч. Срібний м'яч дістався півзахисникові збірної Бельгії Едену Азару, а бронзовий – нападаючому збірної Франції Антуану Грізманну. Форвард збірної Англії Гарі Кейн отримав "Золоту бутсу", як кращий бомбардир турніру.

У Перу вважається нормальною практикою називати новонароджених дітей на честь знаменитих футболістів. Згідно з даними органів цивільної реєстрації, в країні проживають 870 Кріштіану Роналду, 232 Ліонеля Мессі, 23 Антуана Грізманна, чотири Тоні Крооса і три Неймари.