У Парижі проходить чемпіонський парад збірної Франції на честь перемоги на ЧС-2018

16 липня 2018, 22:34
Футболісти прибули на Єлисейські поля, де їх зустріли тисячі уболівальників

Фото AFP

У Парижі на Єлисейських полях почався парад збірної Франції з футболу на честь перемоги на чемпіонаті світу, повідомляє AFP. У неділю французька збірна у фіналі чемпіонату світу в Москві на стадіоні "Лужники" обіграла хорватів (4: 2). Французи вилетіли з Росії сьогодні після обіду і відразу ж після прильоту на батьківщину вирушили на прийом до резиденції президента – в Єлисейський палац. Разом з головою країни вони заспівали "Марсельєзу".

Як стало відомо, президент Франції Еммануель Макрон прийняв рішення нагородити орденом Почесного легіону всіх гравців збірної і головного тренера Дідьє Дешама. Це вищий знак відмінності у Франції, заснований Наполеоном у 1802 році.

Пізніше команда вирушила на Єлисейські поля. Появу автобуса з футболістами зустріли захоплені вигуки сотень тисяч уболівальників. Над Парижем дев'ять літаків групи вищого пілотажу французьких ВПС пофарбували небо в синій, білий і червоний кольори національного прапора.

Раніше ми писали, що збірну Хорватії зустріли на батьківщині як героїв. Команда вперше в історії вийшла у фінал чемпіонату світу.

Ми вже писали, що французький футболіст став чемпіоном світу, ніколи не граючи за збірну. Голкіпер "ПСЖ" Альфонс Ареола жодного разу не зіграв за національну команду.

У матчі за третє місце чемпіонату світу збірна Бельгії обіграла команду Англії з рахунком 2: 0. Бельгійці вперше в своїй історії виграли медалі чемпіонату світу.