В очікуванні "Баварії": першим фіналістом Кубка Німеччини став леверкузенський "Байєр"

9 червня 2020, 23:40
"Фармацевти" легко розібралися з командою четвертого дивізіону з Саарбрюкена

/ Фото: Reuters

Цього тижня в Німеччині визначають фіналістів національного Кубка. Перший півфінальний матч відбувся у вівторок. Іменитий леверкузенський "Байєр", який посідає п'яте місце в чемпіонаті країни і претендує на путівку до Ліги чемпіонів, екзаменував скромну команду регіональної ліги – "Саарбрюкен". Читайте також результати п'ятого туру Бундесліги на карантині, який завершився в неділю.

Хлопці з четвертого за рангом німецького футбольного дивізіону протрималися недовго: вже на 11-й хвилині їх ворота вразив француз Мусса Діабі. А ще через вісім хвилин аргентинський форвард Лукас Аларит відправив другий м'яч у ворота "Саарбрюкена" і фактично зняв усі питання – 2:0.

А в другому таймі Карім Бельарабі, який вийшов на заміну в перерві, поставив крапку і де-юре оформив вихід "Байєра" до фіналу Кубка Німеччини – 3:0. Для лідера регіональної південно-західної ліги потрапляння до четвірки найсильніших Кубка – вже вагоме досягнення.

Другий фіналіст визначиться в середу пізно ввечері. До вашої уваги – "Баварія" – "Айнтрахт": онлайн півфіналу Кубка Німеччини.

Дивіться, як "Байєр" обіграв в гостях шотландський "Глазго Рейнджерс" в плей-офф Ліги Європи в березні