У новому сезоні Всесвітньої боксерської Суперсеріі можуть взяти участь двоє українців

9 січня 2020, 08:58
Організатори планують в третьому сезоні провести турнір в чотирьох вагових категоріях

Організатор Всесвітньої боксерської Суперсеріі промоутер Калле Зауерлянд (Sauerland Event) в інтерв'ю IFL TV розповів, в яких дивізіонах планує провести 3-й сезон змагань. За словами бізнесмена, він розглядає 4 вагові категорії: найлегший (до 50,8 кг), другий найлегший (до 52,2 кг), середній (до 72,6 кг) і другий середній (до 76,2 кг) дивізіони. Також Зауерлянд як і раніше розглядає варіант проведення турніру серед жінок.

Відзначимо, що в найлегшій вазі виступає український чемпіон світу Артем Далакян. Раніше стало відомо, що четвертий захист титулу WBA Далакян проведе 8 лютого в Києві.

У середній вазі Україна може бути представлена Сергієм Дерев'янченко. Наш боксер двічі претендував на чемпіонський титул, але обидва титульні поєдинки програв. До речі, бій Дерев'янченко – Головкін був визнаний кращим в 2019 році.

Нагадаємо, в дебютному сезоні перемогу відсвяткував наш крузер Олександр Усик. Українець не тільки виграв трофей Мохамеда Алі, але і став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі.

Також в першому сезоні розігрувався переможець WBSS в другій середній вазі, де перемогу відсвяткував британець Каллум Сміт.

У другому сезоні вже змагалися боксери з трьох дивізіонів: в найлегшій переміг японець Наоя Іноуе, в першій напівсередній – кривдник нашого Віктора Постола британець Джош Тейлор, а фінал турніру в крузервейті між Юніером Дортікос і Майрісом Бріедісом ще не відбувся. Зауерлянд обіцяє до кінця тижня оприлюднити дату і місце проведення поєдинку. За його словами, на кону бою буде також і вакантний титул за версією журналу The Ring.

Друг Кличко випав з рингу перед боєм: веселе відео

Боксер випав з рингу перед боєм Відео: Twitter