У Норвегії зіграно найтриваліший матч в історії хокею – вісім овертаймів

13 березня 2017, 10:15
Поєдинок "Сторхамара" і "Спарти" завершився в рекордному восьмому овертаймі

Поєдинок "Сторхамара" і "Спарти" завершився в рекордному восьмому овертаймі. Фото facebook.com/StorhamarHockey

Матч плей-офф чемпіонату Норвегії між командами "Сторхамар" (Хамар) і "Спарта" (Сарпсборг) завершився в рекордному восьмому овертаймі і став найтривалішим в історії хокею.

П'ятий матч чвертьфінальної серії між "Сторхамаром" і "Спартою" відбувся в неділю в Хамарі і завершився через 217 хвилин 14 секунд перемогою господарів з рахунком 2:1 у восьмому овертаймі.

Зазначається, що матч у Хамарі став найтривалішим в історії хокею. Колишнє досягнення було встановлено 1936 року в грі плей-офф НХЛ між "Детройт Ред Вінгс" і "Монреаль Марунс": загальний овертайм в сумі становив 116 хвилин 30 секунд, а сама зустріч тривала 176 хвилин 30 секунд чистого часу.