У Москві чемпіонка Європи з гімнастики збила на світлофорі пенсіонера

3 травня 2019, 18:57
Діана Боцієва наїхала на чоловіка, який біг по переходу за собакою

Чемпіонка Європи з художньої гімнастики Діана Боцієва стала учасницею ДТП в Москві, повідомляє телеграм-канал Mash.

Боцієва, яка кермувала позашляховиком, збила чоловіка, що біг на світлофорі за своїм собакою. Постраждалим виявився 71-річний Володимир Куришев, він допрвлений до лікарні зі струсом мозку, численними забоями та гематомами.

26-річна Боциєва – чемпіонка Європи 2008 року в команді і срібний призер того ж турніру в індивідуальних вправах з обручем. Спортсменка завершила кар'єру через травму ноги і стала тренером.

Раніше ми писали, що під час турніру з самбо у Владивостоці сталася бійка між спортсменками на трибуні – вже після сутичкии. Після свого поєдинку за бронзову медаль у ваговій категорії до 56 кг Юлія Литвинцева і Ольга Віцина побилися на трибуні. Самбісток відсторонили від змагань.

Раніше ми писали, що в Росії матч з водного поло перетворився в незвичайне побоїще. Бійку спровокував тренер однієї з команд, стрибнувши ногами на голову гравцеві в басейні.