У матчі чемпіонату України команди закинули чотирнадцять шайб

28 листопада 2018, 21:29
"Кременчук" вдома розгромив в УХЛ "Льодяних Вовків"

Гольова феєрія в Кременчуці. фото УХЛ

У Кременчуці відбувся другий матч 20 туру чемпіонату України з хокею, в рамках якого місцевий "Кременчук" приймав "Льодяних Вовків".

Матч кременчужани почали більш ніж просто впевнено, досить швидко тричі вразивши ворота супротивника. Однак ще до середини першого періоду "Вовки", зусиллями Івана Федосова та Ігоря Боронила, змогли скоротити своє відставання від кременчужан до мінімальних – 3: 2.

Але вже до кінця першої двадцятихвилинки "городяни" повністю заволоділи ігровою перевагою і змогли збільшити розрив у рахунку до 6: 2 – двічі за одну хвилину відзначився Руслан Єфімочкін і ще один гол до свого активу записав Гліб Кривошапкін.

Протягом останніх двох періодів кременчужани, повторюючи сценарії всіх попередніх зустрічей команд, змогли довести рахунок до розгромних – 12: 2, а "Льодяні Вовки", в свою чергу, так і не змогли ще раз відзначитися у воротах Микити Петленка, який, до слова , провів свій перший поєдинок у формі "Кременчука" в поточному сезоні.

"Кременчук" – "Льодяні Вовки" – 12: 2 (6: 2, 4: 0, 2: 0)

Шайби: 1: 0 Савченко, 1:10; 2: 0 Роганов (Фура, Ципнятов, – більш.), 6:08; 3: 0 Ципнятов (Роганов), 8:55; 3: 1 Федосов (Шабанов, Фроленко, – більш.), 9:25; 3: 2 Боронило (Мікульчик, Овчинніков), 13:39; 4: 2 Єфімочкін (Фурса), 17:32; 5: 2 Єфімочкін (Горлушко, Поліщук), 18:09; 6: 2 Кривошапкін (Тютченко, Толстушко), 19:10; 7: 2 Гриценко (Савченко, Ворона), 24:11; 8: 2 Гриценко (Ворона, Бєльський), 28:10; 9: 2 Савченко (Ворона, – більш.), 37:14; 10: 2 Єфімочкін (Муртіщев, Поліщук), 39:09; 11: 2 Савченко, 42:21; 12: 2 Поліщук, 43:59.