У Кременчуку зіграно перший матч плей-офф в історії УХЛ

8 березня 2017, 22:47
"Кременчук" виграв 1:0 в серії плей-офф УХЛ проти "Дженералз"

Плей-офф. 1/2 фіналу. "Кременчук" - "Дженералз" - 6:2. Фото uhl.com.ua

Перший матч в історії плей-офф УХЛ завершився впевненою перемогою "Кременчука" над "Дженералз" – 6:2.

Перший період вийшов напруженим, суперники були обережними, хоча перевагою явно володіли господарі. Спалахнула навіть одна бійка, але на цьому пристрасті дещо заспокоїлися. Перша шайба як у матчі, так і в плей-офф в цілому, була закинута незадовго до перерви – відзначився Дмитро Чернишенко.

Друга 20-хвилинка вийшла не менш напруженою і бойовою. Цього разу команди обмінялися голами. На шайбу Віталія Кирющенкова гості відповіли влучним кидком Іллі Генералова за 15 секунд до кінця.

У заключному періоді господарі все таки зуміли дотиснути суперника. Двічі у воротах Євгена Напненка розписався Ілля Коренчук, а ще по разу Максим Слиш і Владислав Гаврик. "Дженералз" зуміли відповісти лише голом Олексія Овчиннікова, але принципово на рахунок це не вплинуло.

6:2 – впевнена перемога "Кременчука" у стартовому матчі півфінальної серії. Наступний поєдинок відбудеться у п'ятницю, 10 березня, також на арені "Айсберг" у Кременчуку.

Плей-офф. 1/2 фіналу. Матч 1. "Кременчук" – "Дженералз" – 6:2 (1:0, 1:1, 4:1)

Шайби: 1:0 – Чернишенко (Коренчук, Слиш), 19:22, 2:0 – Кирющенков (Гаврик), 32:10, 2:1 – Генералов, (Костюк, Овчинніков), 39:45, 3:1 – Коренчук (Слиш), 44:12, 4:1 – Коренчук (Башко, Слиш), 48:11, 4:2 – Овчинніков (Янішевський, Костюк), 48:48, 5:2 – Слиш (Башко, Чернишенко), 50:10, 6:2 – Гаврик (Мельников, Кирющенков), 55:31.