У Колумбії футболісти побилися за право пробивати пенальті

17 жовтня 2018, 18:13
Гравці "Атлетіко Насьональ" посварилися, і судді довелося показати червону картку

Незвичайний випадок стався під час матчу чемпіонату Колумбії між "Атлетіко Насьональ" і "Депортіво Калі" (0:0). За кілька хвилин до закінчення зустрічі господарі отримали право на пенальті. Гравець "Атлетіко" Джейсон Лукумі взяв м'яч в руки, щоб встановити його на "точку", однак його одноклубник Дайро Морено вирішив, що право на удар має належати йому. Морено вибив м'яч з рук Лукумі, після чого між гравцями почалося з'ясування відносин, яке закінчилося тим, що Лукумі вдарив одноклубника головою, за що суддя матчу показав Джейсону червону картку.

Пенальті в результаті забитий не був, а після гри Морено побіг до роздягальні, щоб продовжити з'ясування відносин зі своїм кривдником, але, за інформацією ЗМІ, іншим гравцям команди вдалося розняти розгніваних чоловіків і запобігти бійці.

Незабаром після інциденту "Атлетіко Насьональ" приніс вибачення уболівальникам за те, що сталося.

Раніше в Мексиці був інший кумедний епізод. Суддя дав фінальний свисток, поки м'яч летів у ворота. Одна з команд заробила пенальті на останній хвилині зустрічі, але реалізувати штрафний удар не змогла.