В Ірані не показали матч "Баварії" через арбітра

16 лютого 2019, 21:19
Поєдинок чемпіонату Німеччини обслуговувала Бібіана Штайнхаус

/ Фото: Instagram.com

Напередодні "Баварія" обіграла "Аугсбург" з рахунком – 3: 2 в матчі22-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. Як повідомляє німецька журналістка Наталі Амірі, цю гру повинні були показати по державному телеканалу в Ірані, але трансляцію скасували. Причиною стало те, що зустріч судила жінка – 39-річна Бібіана Штайнхаус. Жінка-арбітр бігала по полю в шортах, що в Ірані визнали неприйнятним для показу по федеральному каналу.

Штайнхаус стала першою в історії жінкою-арбітром в Бундеслізі, відпрацювавши на матчі між "Гертою" і "Вердером" у вересні 2017 року.

Огляд матчу "Аугсбург" – "Баварія"

Раніше ми писали, що іранський телеканал прибрав диявола з емблеми "Манчестер Юнайтед". Замість звичної емблеми "Манчестер Юнайтед" канал використовував її зразок з середини минулого століття, на якому відсутня диявол.

Нагадаємо, що поєдинок в Манчестері завершився перемогою "ПСЖ" – з рахунком 2: 0. Голи в другому таймі забили Преснель Кімпембе (53-тя хвилина) і Кіліан Мбаппе (60). На 89-й хвилині у складі господарів був видалений Поль Погба, який отримав другу жовту картку.