У хокей грає Трус: таке прізвище у воротаря збірної Білорусі

7 травня 2018, 21:02
Воротар збірної Білорусі Віталій Трус вже звик до жартів, що він не грає в хокей

Віталій Трус в матчі Росія - Білорусь - 6: 0. фото AFP

Голкіпер збірної Білорусі з хокею Віталій Трус заявив, що вже давно звик до жартів про те, що він не грає в хокей. Збірна Білорусі в понеділок з рахунком 0: 6 програла російським хокеїстам у матчі групового етапу чемпіонату світу, що проходить в Данії. Голкіпер Трус дебютував на чемпіонатах світу.

ак, пропустив менше, ніж французи і австрійці від збірної Росії, але міг і ще менше пропустити, якби пощастило. У першому періоді я ще відбивався, а в другому періоді нам" підворітні "голи забили. Ми втратили двох осіб у себе на п'ятаку, як в дитячому саду, від цього сталося 0: 3, і гра зламалася. Я давно звик до жартів про те, що я не граю в хокей. Все-таки в Білорусі всі знають давно мене, це в інших країнах, може, не чули, що є воротар Трус. Ні, прізвище міняти ніколи не хотів ", – сказав Трус після матчу ЧС-2018 Білорусь – Росія – 0: 6.

Відзначимо, що пізніше сьогодні на чемпіонаті світу з хокею в Данії пройдуть такі матчі: