У фіналі юнацького чемпіонату світу зіграють Малі і Нігерія

6 листопада 2015, 11:18
Футболісти Малі в півфіналі обіграли Бельгію 3:1, а збірна Нігерії пройшла команду Мексики (4:2)

Юнацька збірна Малі в фіналі чемпіонату світу зіграє з Нігерією. фото AFP

Збірні Малі і Нігерії вийшли у фінал юнацького чемпіонату світу з футболу (вік гравців не перевищує 17 років), який проходить в Чилі.

Команда Малі в четвер в півфінальному матчі здобула впевнену перемогу над збірною Бельгії з рахунком 3:1. Першими відзначилися європейці: гол на 16-й хвилині забив Данте Ріго. Але вже на 22-й хвилині Бубакар Траоре зрівняв рахунок, на 55-й Сідіки Маїга вивів команду Малі вперед, а на 85-й хвилині Секу Коїті встановив остаточний результат. Малійцями вперше в історії вийшли у фінал мундіалю.

Інший півфінал повторив фінальний матч минулого юнацького чемпіонату світу: Нігерія – Мексика. Як і два роки тому, сильнішими виявилися африканські футболісти, цього разу з рахунком 4:2. Таким чином, нігерійці відстоюватимуть чемпіонський титул у фіналі.

Фінальний матч чемпіонату світу між збірними Малі і Нігерії відбудеться 8 листопада. Перед ним у цей же день команди Мексики та Бельгії посперечаються за бронзу.