У фіналі Підсумкового чемпіонату Світоліна зіграє з американкою Слоан Стівенс

27 жовтня 2018, 16:58
Головний матч сезону в жіночому тенісі відбудеться в неділю

Слоан Стівенс зіграє в фіналі Підсумкового

У суботу стала відома суперника українки Еліни Світоліної в фіналі Підсумкового чемпіонату WTA , який в ці дні проходить в Сінгапурі . Раніше перша ракетка України у впертій боротьбі обіграла в півфіналі голландку Кікі Бертенс івперше в кар'єрі вийшла в фінал Підсумкового чемпіонату. Суперницею Світоліної стала шоста ракетка світу Слоан Стівенс .

Американська тенісистка в півфіналі змагань в Сінгапурі здолала чешку Кароліну Плішкову що займає восьме місце світового рейтингу . Цікаво , що перший сет у матчі " під нуль " виграла Плішкова , але Стівенс зібралася і здобула вольову перемогу з рахунком 0 : 6 , 6 : 4 , 6 : 1 .

За 1 годину 55 хвилин матчу Слоан зробила два ейси і сім брейків , жодного разу не помилившись при подачі . Тоді як Кароліна реалізувала шість брейк – пойнтів , допустивши чотири подвійні помилки . Рахунок особистих зустрічей став 3 : 1 на користь американки
.

Фінал Еліна Світоліна – Слоан Стівенс відбудеться в неділю і розпочнеться о 13:00 за київським часом . Раніше Світоліна і Стівенс зустрічалися тричі : один раз перемогла українка , два рази – американка .

Сьогодні перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала історичний вихід в фінал головного турніру року. " Я зуміла показати свій кращий теніс " , – сказала спортсменка .

Нагадаємо, що в опитуванні на звання найкрасивішої тенісистки сезону Еліна Світоліна впевнено займає перше місце.