В Еквадорі бджолиний рій поклав на газон дві футбольні команди

10 червня 2018, 14:39
Гравці і тренери змушені були лежати на траві, щоб їх не покусали комахи

У матчі другого дивізіону чемпіонату Еквадору між командами " Портовьехо " і " Манта " ( 3 : 2 ) відбувся неординарний інцидент . На 27 -й хвилині зустрічі футболісти обох команд і арбітр змушені були лягти на газон і не ворушитися через нашестя бджіл . Матч був перерваний на кілька хвилин , але ніхто з футболістів не постраждав .

Відзначимо , що для Латинської Америки не рідкість , коли комахи зривають футбольні матчі . Так , в 2016 році дикі комахи перервали матч " Рівер Плейт " – " Аукас " . В тому ж роціматч чемпіонату штату Параіба в Бразилії між "Кампінесе" і "Тресе" було зупинено через бджіл.

Подібні випадки відбуваються і в Європі . Влітку 2015 року бджолиний рій ледь не зірвав товариський матч в Англії між " Блекберном " і " Олдхем " . Тоді бджолам настільки сподобалися ворота , що вони вирішили там звити гніздо .

Раніше ми писали, що Ібрагімович за шість хвилин оформив дубль в матчі MLS" Лос – Анджелес Гелаксі " в черговому матчі регулярного чемпіонату MLS на своєму полі приймав " Реал Солт – Лейк " .