У дуелі "бронзових" конкурентів "Десна" помстилася "Зорі" вольовою перемогою

22 серпня 2020, 19:05
Чернігівська команда перемогла луганську на власному полі в першому турі сезону 2020/2021

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

Уже в стартовому турі Прем'єр-ліги зійшлися "Десна" і "Зоря", які до останніх хвилин минулого сезону боролися за бронзові медалі. Дізнавайтеся розклад, трансляції і результати 1-го туру чемпіонату України. Тоді удача була на боці луганського клубу, який посів третє місце.

Сьогодні ж "Десна" продемонструвала, що готова потіснити "Зорю" з її позицій. Причому підопічні Олександра Рябоконя здобули вольову перемогу на власному стадіоні імені Юрія Гагаріна. Що цікаво, в кінці першої половини гри колишній капітан "Десни" забив чернігівській команді в дебютному матчі за "Зорю". Гол захисника Дениса Фаворова дозволив гостям на 43-й хвилині повести в рахунку – 1:0. Дивіться найкращі моменти першого тайму:

Проте в другій половині все кардинально змінилося. Каталізатором подій став колишній нападник "Зорі" Пилип Будківський, який спочатку на 55-й хвилині заробив пенальті. 11-метровий впевнено реалізував Олександр Філіппов – 1:1.

Через вісім хвилин забив м'яч естонський захисник "Десни" Йоонас Тамм, засмутивши кандидата в збірну Микиту Шевченка ударом головою з близької відстані.

А крапку в зустрічі поставив Будківський, на 73-й хвилині відзначившись після флангового прострілу і вразивши відкритий кут воріт.

Отже, "Десна" обіграла конкурента в боротьбі за верхні місця з рахунком 3:1, показавши непогану готовність до кваліфікації Ліги Європи. А Віктору Скрипнику доведеться шукати нові кадри, щоб тримати марку.