У день народження Підгрушної українські біатлоністки не пробилися в призери спринту в Оберхофі

9 січня 2020, 16:43
Кращою в німецькому тумані виявилася Юлія Джима, яка показала 16-й результат

Юлія Джима і Олена Підгрушна

Сьогодні в німецькому Оберхофі почався четвертий етап Кубка світу сезону 2019/20. Першими на старт в умовах плюсової температури і густого туману вийшли жінки на спринтерську гонку 7,5 км. Збірна України опинилася представлена п'ятьма спортсменками замість очікуваних шести, оскільки екс-білоруска Дарина Блашко застудилася на тренувальному зборі в австрійському Хохфільцені. А капітан команди Олена Підгрушна саме сьогодні, 9 січня, святкує день народження – їй виповнюється 33. До слова, днями ми писали, що Підгрушна перемогла на Кубку Австрії в укороченій індивідуальній гонці.

На жаль, додаткового приводу для радості "синьо-жовті" не отримали, фінішувавши далеко від п'єдесталу. Краще подруг по команді виступила киянка Юлія Джима: з одним промахом вона програла переможниці 1 хвилину 52 секунди і посіла 16-е місце. Інші наші дівчата виявилися на таких позиціях: Валя Семеренко – на 25-й (2 промахи), Підгрушна – на 36-й (2), Анастасія Меркушина – на 46-й (1), Віта Семеренко – на 52-й (1).

Дізнайтеся, чому Підручний не виступить в спринті в Оберхофі.

Переможницею стала норвежка Марті Олсби-Ройселанд, яка в складних погодних умовах примудрилася не зробити жодного промаху. Більше півхвилини їй програли німкеня Деныс Херрманн і француженка Жулі Симон, які змазали по разу.

Читайте про те, що іменитий український біатлоніст повернувся до складу збірної на етап Кубка світу в Оберхофі .

Дивіться, як Україна увійшла в топ-6 серед 26 країн-учасниць етапу Кубка світу в Естерсунді