У чемпіонаті України суддя повернув команди з роздягалень, щоб показати червону картку (відео)

25 жовтня 2020, 22:16
Подібного до того, що сталося в матчі "Зоря" – "Рух", в українській Прем'єр-лізі ще не траплялося

У недільному матчі сьомого туру УПЛ "Зоря" – "Рух" (4:0) у Запоріжжі стався безпрецедентний для українського футболу випадок. Суддя Юрій Іванов уже дав свисток на перерву і відправив команди в роздягальні на 15-хвилинний відпочинок, як раптом попросив всіх залишитися на полі.

Причиною стало грубе порушення з боку захисника "Руху" Романа Гагуна, який в'їхав шипами в ногу гравцеві "Зорі" Віталію Вернидубу. Іванов показав порушнику жовту картку і з чистою совістю відправив футболістів відпочивати.

Однак арбітр VAR Віталій Романов, переглянувши в повторі цей момент у себе в кабінці, вирішив, що совість Іванова не буде чистою, якщо покарання Гагуна обмежиться "гірчичником". Мовляв, тут напрошується вилучення.

І Іванов, уже на власні очі переглянувши цю ситуацію в повторі, погодився з відеоасистентом і жовту картку, показану футболістові "Руху" спочатку, замінив на червону.

Відео вилучення після свистка на перерву

"Браво, суддя!" – в цю мить прозвучало від представників "Зорі"

"Жовта, але не червона", – наполягали, в свою чергу, в "Русі"

Відзначимо, що за аналогічний фол напередодні в поєдинку з "Олександрією" був вилучений динамівець Шапаренко – і теж після перегляду VAR.

Додамо, що до вилучення "Рух" у матчі з "Зорею" зберігав свої ворота в недоторканності. Але після червоної картки Гагуну пропустив від луганців чотири м'ячі.

Нагадаємо, що раніше вперше в історії футболу арбітр призначив пенальті після фінального свистка. Це сталося в поєдинку чемпіонату Англії "Брайтон" – "Манчестер Юнайтед" (2:3).

Дивіться, як після перегляду VAR був скасований гол у матчі "Реал" – "Шахтар"