У чемпіонаті Мексики суддя дав фінальний свисток, поки м'яч летів у ворота

31 жовтня 2017, 21:03
Арбітр не дав гравцеві "Толука" добити м'яч після пенальті

Гол не зарахували. фото AFP

Незвично завершився матч чемпіонату Мексики між "Толукою" і "Монаркасом" (0: 1). Арбітр компенсував десять хвилин до другого тайму і на останній з них призначив пенальті у ворота гостей.

Захисник "Толуки" Пабло Барр’єнтос пробивав 11-метровий, воротар зреагував на удар і відбив м'яч. Після добивання аргентинець переправив м'яч у ворота, але за мить до цього рефері дав свисток про закінчення зустрічі.

Раніше ми писали, як гравця "Ювентуса" ледь не побили партнери за незабитий пенальті. Футболіст вдарив у стилі Паненки, але не зміг обдурити голкіпера, що коштувало його команді очок.

У травні курйозний епізод стався в чемпіонаті Португалії. Запасний футболіст заробив пенальті у ворота своєї команди. Будаг Насиров, який розминати за воротами, вирішив зупинити м'яч, який залишав межі поля, і торкнувся його рукою.

А мабуть, найдурніший пенальті в історії футболу виконав гравець "Лестера". У матчі чемпіонату Англії проти "Манчестер Сіті" Ріяд Марез пробивав 11-метровий, але потрапив собі м'ячем в опорну ногу.