На чемпіонаті Голландії вболівальники випустили курку і закидали поле яйцями

4 серпня 2019, 21:01
Фанати "Хераклеса" висловили протест через зміну назви стадіону

Курка на футбольному полі / Фото: Twitter

Сьогодні на стадіоні "Полман" в Алмело відбувся матч 1-го туру чемпіонату Голландії "Хераклес" – "Херенвен. Гра завершилася перемогою гостей з рахунком – 4: 0.

На самому початку матчу на поле стадіону вибігла біла курка, а газон був усипаний курячими яйцями. Головний арбітр зустрічі був змушений через це зупинити зустріч. Пауза в матчі тривала кілька хвилин, поки співробітники арени намагалися зловити курку і прибирали яйця.

Таким чином вболівальники "Хераклеса" висловили протест у зв'язку із запланованою зміною назви домашнього стадіону команди. Стадіон "Полман" найближчим часом буде носити ім'я клінінгової компанії, яка є спонсором "Хераклеса".

Раніше ми писали, що в Голландії суддя зарахував гол, який сам же і забив. Курйозний момент стався в матчі заключного туру четвертого дивізіону чемпіонату Голландії з футболу.

Нагадаємо, що колишній півзахисник збірної України Євген Левченко став президентом профспілки футболістів Голландії.

До речі, в минулому сезоні амстердамський "Аякс" вперше з 1997 року вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. У драматичному поєдинку голландці поступилися "Тоттенхему", пропустивши гол на шостій хвилині компенсованого часу.