У чемпіонаті Франції вболівальники влучили петардою в футболіста: матч відмінено

3 грудня 2016, 23:27
Матч чемпіонату Франції "Мец" – "Ліон" скасований через влучання петардою в футболіста

Матч "Мец" - "Ліон" був перерваний.

<p><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Матч</span> <span>"</span><span>Мец</span><span>"</span> <span>-</span> <span>"</span><span>Ліон</span><span>"</span> <span>був</span> <span>перерваний</span><span>.</span> <span>Фото</span> <spa

Матч 16-го туру чемпіонату Франції між клубами "Мец" і "Ліон" скасований з вини уболівальників, які влучили петардою в одного з футболістів гостей.

Зустріч, що проходила в Меці в суботу була перервана на закінчення перших півгодини гри, коли одна з петард, кинутих з боку трибуни уболівальників господарів, вибухнула поруч з голкіпером "Ліона" Антоні Лопешем. У момент атаки з трибуни воротар "Ліона" лежав на газоні, а медперсонал команди надавав йому допомогу. Пізніше Лопеш був доставлений в госпіталь на обстеження, про що повідомила прес-служба "Ліона" в мікроблозі команди в Twitter.

Арбітр зустрічі прийняв рішення перервати матч і відвести гравців з поля, а потім, майже через годину прийняв рішення матч не відновлювати. На момент зупинки зустрічі господарі вели з рахунком 1: 0. На 28-й хвилині відзначився Готьє Ен.