У Бундеслізі суддя призначив пенальті, коли команди пішли в роздягальню

17 квітня 2018, 13:31
Рефері подивився відеоповтор і побачив порушення правил

Пабло Де Бласіс відкрив рахунок. Фото AFP

Незвичайний епізод стався в матчі чемпіонату Німеччини "Майнц" – "Фрайбург". Арбітр зустрічі Гвідо Вінкманн спершу дав свисток про закінчення першого тайму. Команди пішли в роздягальню, однак змушені були повернутися на поле. Суддя подивився відеоповтор атаки в кінцівці тайму і побачив порушення правил у штрафного "Фрайбурга".

Він призначив пенальті, який реалізував Пабло Де Бласіс. У підсумку "Майнц" виграв зустріч – 2:0.

Нагадаємо, що днями відбулося засідання представників клубів англійської Прем'єр-ліги. На ньому було прийнято рішення не вводити систему відеоповторів у чемпіонаті Англії.

Цікаво, що на початку цього року в чемпіонаті і Кубку Франції з футболу відмовилися використовувати систему автоматичної фіксації взяття воріт. Дане рішення прийнято через декілька збоїв у роботі системи.

Раніше стало відомо, що на чемпіонаті світу-2018 судді зможуть використовувати відеоповтори. ЧС-2018 в Росії пройде з 14 червня по 15 липня. Крім того, система VAR вже використовувалася під час Кубка конфедерацій 2017 року.