У Болгарії жеребкування перед матчем провели за допомогою яєць

30 квітня 2019, 16:05
Футболісти "Ботева" і ЦСКА оригінально відзначили Великдень

Жеребкування по-болгарськи

Кумедний жереб запропонували арбітри перед початком матчу чемпіонату Болгарії між "Ботев" (Пловдив) і софійським ЦСКА. Замість вкидання монетки рефері Івайло Стоянов дав капітанам по курячому яйцю. Таким способом в Болгарії відзначили Великдень.

Стосовно матчу, то він завершився перемогою "Ботева" з рахунком – 2:0. На 83-й хвилині Фереборі Дорі відкрив рахунок, а Тодор Неделєв подвоїв перевагу на 90-й хвилині.

Після 26 турів "Ботев" займає в чемпіонаті Болгарії четверте місце, в дев'яти очках від п'єдесталу. ЦСКА з 57 очками розташувався на другій позиції і тепер відстає від лідируючого "Лудогорца" на п'ять очок.

Раніше ми розповідали про кумедний епізод в чемпіонаті Португалії. У ході матчу лайнсмен змушений був відлучитися до туалету, за що жартома отримав червону картку від головного арбітра. Після невеликої паузи гра була продовжена під оплески глядачів.

Нагадаємо, що в Ірані не показали матч чемпіонату Німеччини через арбітра. Поєдинок "Аугсбурга" і "Баварії" обслуговувала Бібіана Штайнхаус. Жінка-арбітр бігала полем в шортах, що в Ірані визнали неприйнятним для показу на федеральному каналі.