У бобслеї організаторам Олімпіади довелося вручити два "срібла"

25 лютого 2018, 08:34
Німецькі бобслеїсти перемогли в змаганнях четвірок, а команди Німеччини-2 і Південної Кореї показали однаковий час і отримали "срібло"

Німецькі команди взяли два комплекти медалей в

Німецькі бобслеїсти завоювали золоті медалі в змаганнях четвірок на Олімпійських іграх-2018 в Південній Кореї.

Екіпаж пілота Франческо Фрідріха і розганяючих Канді Бауера, Мартіна Гроткоппа і Торстена Маргіса за сумою чотирьох спроб показав результат 3 хвилини 15,85 секунди.

"Срібло" поділили інша німецька четвірка (Ніко Вальтер, Кевін Куске, Олександр Редігер, Ерік Франке) і збірна Південної Кореї (Он Юн Чжон, Чон Чон Лін, Со Ен У, Кім Дон Хен), які поступилися переможцям однаковим часом – 0,53 секунди.

Бронзова нагорода в цьому випадку не вручається.

Україна в бобслеї на Олімпіаді-2018 не представлена.

Нагадаємо , що Олімпіада -2018 в Південній Кореї стартувала 9 лютого. У неділю, 25 лютого, пройде церемонія закриття зимових Ігор в Пхенчхані. Трансляція церемонії розпочнеться о 13:00 за київським часом і триватиме дві години. На нашому сайті буде доступна онлайн – трансляція церемонії закриття Олімпіади .

Україну на Іграх -2018 представляли 33 спортсмени в дев'яти видах спорту . Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні , шість – в санному спорті , по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні . Наша країна завоювала одну медаль – " золото " в лижній акробатиці отримав фрістайліст Олександр Абраменко .