У битві невдах сильнішим виявився "Олімпік": огляд матчу УПЛ

21 вересня 2019, 16:04
"Олімпік" здобув свою першу перемогу в УПЛ

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олімпік"

У поєдинку восьмого туру чемпіонату України "Львів" зустрічався з "Олімпіком". Раніше ми розповідали про те, що лікарі "Олімпіка" допомогли постраждалим у страшній ДТП.

Поєдинок для команди Мазаря вийшов невдало, його команда поступилася супернику з рахунком 1:0.

Перший тайм команди майже не створювали моментів, коли в кінцівці першої половини арбітр призначив пенальті. Ігор Гончар отримав другу жовту за фол у своєму штрафному, після якого був поставлений пенальті в ворота львів'ян. Цікаво, що це перша червона в кар'єрі 26-річного футболіста.

До м'яча підійшов нападник "Олімпіка" Матар Діейе, але не зміг реалізувати 11-ти метровий удар.

Кращі моменти першого тайму:

Свою перевагу гості конвертували в забитий м'яч лише на 80-й хвилині другого тайму. Рефері поєдинку вдруге вказав на точку, після того, як Насонов зрубав Тейшейру в своїй штрафній. Політило спокійно і красиво низом розвів воротаря і м'яч по кутах.

Таким чином, "Олімпік" здобув першу перемогу в цьому сезоні, але з п'ятьма очками так і залишився в кінці турнірної таблиці. У ФК "Львів" шість балів і 11-е місце.

У першій грі під керівництвом нового головного тренера Вісенте Гомеса "Олімпік" лише дивом не обіграв на виїзді учасника Ліги Європи "Маріуполь".

Дивіться огляд матчу "Маріуполь" – "Олімпік" (1:1)