У битві лідерів УХЛ "Кременчук" мінімально обіграв "Дніпро"

14 листопада 2018, 22:12
Єдину шайбу в поєдинку закинув Тимур Гриценко

Поєдинок у Кременчуці. фото УХЛ

Сьогодні відбувся матч перенесеного 27-го туру чемпіонату України з хокею між "Кременчуком" і "Дніпром". Відзначимо, що три з чотирьох попередніх очних зустрічей цих команд закінчувалися перемогою "городян".

Дуже щільну боротьбу вели команди протягом усього поєдинку, проте право відкрити рахунок у матчі випало капітану "Кременчука" Тимуру Гриценку, який у більшості розписався в воротах Олега Петрова. Відзначимо, що ця шайба "городян" стала єдиною в цьому матчі.

Решта два періоди команда Дмитра Підгурського несамовито намагалася відігратися і повернутися в гру, але всі спроби дебютанта чемпіонату зводив "нанівець" голкіпер кременчужан Георгій Бояршинов. І навіть шостий польовий гравець на останніх секундах зустрічі не допоміг херсонцям зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Таким чином "Кременчук" з 44 набраними очками закріплюється на першій сходинці в турнірній таблиці, а "Дніпро", відстаючи на 7 очок і маючи в запасі один матч, залишається на другій сходинці.

Свій наступний матч "городяни" проведуть проти "Льодяних Вовків" 17 листопада о 14:00, а "Дніпро" в той же день о 17:00 прийме МХК "Динамо".

"Кременчук" – "Дніпро" – 1: 0 (1: 0, 0: 0, 0: 0)

Шайби: 1: 0 Тимур Гриценко (Єгор Севрюгін, більш.), 3:58;

"Кременчук": Бояршинов (Гордюшин); Толстушко – Грицких, Севрюгін – Горлушко, Хрішпенц – Бойових, Савицький -; Тютченко – Красильников – Кривошапкін, Савченко – Гриценко – Ворона, Кисельов – Фурса – Зайцев, Поліщук – Ципнятов – Чорний.

"Дніпро": Петров (Сурканов); Білоусов – Декало, Афанасьєв – Матусевич, Пугачов – Шпак, Савченко – Будько; Янішевський – Коляда – Болдирєв, Золотухін – Мацейко – Жвачкін, Коваленко – Сірченко – Найдьонов, Тимченко – Брага – Дуюн.