В 1/4 Ролан Гаррос сенсаційно вийшла 72-а ракетка світу, Джокович встановив черговий рекорд

3 червня 2018, 22:12
До виступу у Франції Марко Чеккінато не мав жодної перемоги на турнірах "Великого шолома"

Марко Чеккінато. фото AFP

72-а ракетка світу італієць Марко Чеккінато на Ролан Гаррос вперше в кар'єрі вийшов до чвертьфіналу турніру "Великого шолома". У четвертому колі він вперше обіграв гравця топ-10 – Давида Гоффена з рахунком 7: 5, 4: 6, 6: 0, 6: 3.

До початку Ролан Гаррос у італійця, що професійно грає з 2010 року, не було жодного виграного матчу на "шоломах".

12-разовий переможець турнірів "Великого шолома" серб Новак Джокович у четвертому колі Ролан Гаррос обіграв іспанця Фернандо Вердаско з рахунком 6: 3, 6: 4, 6: 2. Для серба це була 200-а перемога на ґрунті.

Джокович 12-й раз вийшов у чвертьфінал Ролан Гаррос і встановив рекорд Відкритої ери (з 1968 року) за цим показником. Щоправда, завтра його рекорд може повторити 10-кратний чемпіон турніру Рафаель Надаль, якщо обіграє Максиміліана Мартерера.

Раніше ми писали, що Леся Цуренко вперше в кар'єрі вийшла до четвертого кола Ролан Гаррос. Українська тенісистка обіграла словачку Магдалену Рибарікову.

А перша ракетка України Еліна Світоліна завершила виступи в Парижі. У двох сетах Світоліна програла румунці Мікаелі Бузернеску – 3: 6, 5: 7.

До речі, після довгої перерви у Відкритому чемпіонаті Франції виступає екс-перша ракетка світу американка Серена Вільямс. Нагадаємо про те, чим Серена займалася за 16 місяців без "великого" корту: вона стала мамою, спартанкою і "висіла" з Бейонсе.