"Уже встиг добігти до Уралу": норвезький біатлоніст потрапив в курйозну ситуацію з колом штрафу

10 січня 2020, 21:59
Після стійки Тар'єю Бе мусив повертатися назад на стрільбище

Тар'єю Бе

Сьогодні, 10 січня, першу гонку в 2020 році на Кубку світу по біатлону провели чоловіки. На четвертому етапі в Оберхофі вони бігли спринт, який виграв француз Мартен Фуркад. Для нього це 78 перемога на Кубку світу. Міг втрутитися в боротьбу за нагороди і норвежець Тар'єю Бе, але він не тільки промазав на стійці, а й спочатку забув піти на штрафне коло, тому потім мусив повертатися.

"Я був дуже задоволений тим, як складалася гонка після хвороби. Допустив один промах на стійці і був дуже налаштований врубати на останньому колі, схопив палиці і рвонув на максимальній швидкості до спуску. Після стійки я встиг добігти до Уралу. Я встиг пройти один спуск і раптово зрозумів: я забув пробігти коло. Розвернувся, дорогою назад ледве не зіткнувся з чотирма або п'ятьма спортсменами і подолав підйом – сказав NRK Бе, який став 24-м.

Пробіг це коло і дійшов до фінішу ... Не знаю, яке було б місце, якби цього не сталося. Звісно, я розчарований. Дитяча помилка. Фуркад підійшов до мене і сказав, що з ним таке сталося одного разу в Росії. Такого не мало трапитися. Гонка була хорошою. Яка моя втіха тим, що я в нормальній формі. Про що я думав, коли повертався? Що виглядаю кумедно".

Раніше ми писали, що є склади України на завтрашні естафети в Оберхофі. Але Дмитра Підручного, який нещодавно вдруге став батьком, готують вже до мас-старту в неділю.

Дивіться також, як в цьому році Валентина Семеренко стала чемпіонкою світу з літнього біатлону