"Уже психологічно більш зібрана була": Віта Семеренко розповіла про спринт на Кубку світу

1 грудня 2019, 19:52
Наша спортсменка залишилася задоволена виступом

Віта Семеренко / Фото: Getty Images

Українська біатлоністка Віта Семеренко прокоментувала 10-е місце в спринті на Кубку світу.

"Сьогодні знову на стабільну четвірку, результатом задоволена. Так, габарит на "лежці" не пройшов, але кінцевим результатом можу бути задоволена. Уже психологічно більш зібрана була, але фізично все-таки відчувається, що вчора ми добре попрацювали", – сказала Семеренко .

Відзначимо, що перемогу здобула італійка Доротея Вірер, яка з одним штрафним колом подолала дистанцію 7,5 км за 19 хвилин 48,5 секунди.

Нагадаємо, перед стартом зимової частини сезону Валя Семеренко виграла "золото" літнього ЧС з біатлону . Показавши бездоганну стрільбу в білоруських Раубічах, українка за все на одну десяту секунди випередила суперницю з Чехії.

Нагадаємо, на нашому сайті проходить опитування: вибираємо найкрасивішу біатлоністку нового сезону. Голосуйте за найпривабливішу біатлоністку сезону 2019/20

Дивіться сюжет про президентської стипендії для сумських біатлоністок – сестер Семеренко