Вже і полякам! Збірна України з хокею програла другий матч відбору на Олімпіаду-2022

7 лютого 2020, 13:35
Підопічні Сергія Вітера розгромно поступилися і втратили шанси поїхати в Пекін-2022

/ Фото: iihf.com

У Нур-Султана триває кваліфікаційний турнір зимових Олімпійських ігор 2022 року з хокею. Чотири збірні, в тому числі українська, борються, за єдину путівку до фінального раунду відбору. Ми повідомляли, що Україна розгромно програла Казахстану в першому матчі відбору на Олімпіаду-2022.

Сьогодні "синьо-жовті" провели другий поєдинок – і знову невдало. Причому цього разу підопічних Сергія Вітера розбили поляки – 6:1. Ще не так давно українці їх обігравали, трохи пізніше грали внічию, а тепер поступаються за всіма статтями. Єдиним успіхом нашої збірної став перший гол у матчі: на 16-й хвилині рахунок відкрив Павло Таран. Поляки ще в першому періоді зрівняли рахунок, а потім в воротах збірної України побували ще п'ять шайб: дві в другому і три – в третьому.

Таким чином, наші втратили навіть теоретичні шанси вийти на Олімпійські ігри. Хоча і спочатку ніхто особливо на це не розраховував. Адже збірна України виступає лише в третьому за рангом дивізіоні світового хокею. Післязавтра в завершальному матчі хлопці Сергія Вітера битимуться з Нідерландами.

Дивіться сюжет про матч юніорських збірних України та Італії на чемпіонаті світу в Києві