Вже двоє осіб загинуло під час святкування перемоги збірної Франції на ЧС-2018

16 липня 2018, 10:21
Один чоловік стрибнув у канал, другий врізався в дерево на автомобілі – обидва загинули

Масові заворушення відбулися у Парижі після перемоги Франції на чемпіонаті світу. фото AFP

У Франції під час святкування перемоги національної команди над Хорватією (4:2) у фіналі чемпіонату світу загинуло двоє осіб, повідомляє Le Parisien. Раніше повідомлялося, що в Ансі 50-річний чоловік, ім'я якого не називається, розбився на смерть, стрибнувши в канал.

Також в комуні Сен-Фелі помер ще один чоловік, ім'я якого також не розкривається. Він врізався на автомобілі в дерево.

Також по всій Франції фіксуються численні випадки масових заворушень. Точна кількість потерпілих поки невідома. Так, У Парижі і Ліоні співробітникам поліції для розгону фанатів довелося використовувати сльозогінний газ.

Чемпіонат світу виграла збірна Франції, яка обіграла у фіналі Хорватію (4:2). Для Франції це друга перемога в історії. Вперше французи стали чемпіонами світу в 1998 році. Хорватія вперше в історії грала у фіналі світової першості.

У матчі за третє місце чемпіонату світу збірна Бельгії обіграла команду Англії з рахунком 2:0. Бельгійці вперше в своїй історії виграли медалі чемпіонату світу.

"Золотий м'яч", як найкращий футболіст ЧС-2018, виграв хорватський півзахисник Лука МодрічСрібний м'яч дістався півзахисникові збірної Бельгії Едену Азару, а бронзовий – нападаючому збірної Франції Антуану Грізманну.