Вранці на ЧЄ з легкої атлетики Україна залишилася без медалей

15 серпня 2014, 17:45
У Цюріху триває чемпіонат Європи з легкої атлетики: в п'ятницю завершена ранкова частина програми

Наталя Семенова зайняла останнє місце в метанні диска. Краща спроба - 46.57 метра. Фото AFP

У Цюріху триває чемпіонат Європи з легкої атлетики . У п'ятницю завершена ранкова частина програми .

У спортивній ходьбі на 50 км відразу кілька українських спортсменів були близькі до завоювання медалей : Іван Банзерук посів п'яте місце з особистим рекордом ( 3:44:49 години) , Ігор Главан – шостий ( 3:45:08 ) , а Олексій Казанін – 12 -й ( 3:49:00 ) . Переміг француз Йоханн Дініз зі світовим рекордом – 3:32:33 години.

У кваліфікації змагання в штовханні ядра наша Ольга Голодна показала восьмий результат ( 17.32 метра ) і не змогла пробитися у фінал.

У відборі змагань в метанні диска українка Наталія Семенова зайняла останнє місце ( 46.57 метри) і за медалі вже не побореться .

У жінок пройшла кваліфікація в стрибках у висоту. Оксана Окунєва з результатом 1,85 метра відібралась у фінал , а Ірина Геращенко та Ірина Коваленко покидають чемпіонат Європи.

У чоловіків пройшла кваліфікація в бігу на 1500 метрів. Українець Станіслав Маслов з результатом 3 : 39.63 хвилини посів шосте місце і відібрався в фінал.