Усейн Болт виграв забіг у мототаксі в Лімі

4 квітня 2019, 19:11
Рекордсмен світу в спринті показав, що він не втратив форму після завершення кар'єри

Болт прибіг першим / Фото: AFP

Восьмиразовий олімпійський чемпіон Усейн Болт взяв участь в показовому забігу в столиці Перу. У Лімі Усейн пробіг наввипередки з мототаксі. На очах у сотень уболівальників володар безлічі рекордів світу легко фінішував першим. Після перемоги ямайський спринтер показав блискавку – свій фірмовий переможний жест.

Раніше Усейн Болт виграв забіг у невагомості. Ямайський спринтер випередив двох астронавтів.

32-річний Усейн Болт – 8-разовий олімпійський чемпіон і 11-разовий чемпіон світу, рекордсмен на дистанціях 100 і 200 метрів. Болт завершив кар'єру 2017 року після чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні, який виявився провальним для нього.

Після цього Болт пробував свої сили у футболі. Він зіграв кілька товариських матчів за австралійський клуб "Сентрал Кост Марінерс", проте не зміг досягти домовленості за умовами контракту і покинув команду.

"Я не хочу сказати, що не впорався належним чином з поставленим завданням, але думаю, що не зробив все так, як повинен був. Але я виніс урок і чогось навчився. Це був цікавий досвід. Мені дійсно подобалося бути в команді, це відрізнялося від легкої атлетики. це було весело, поки не скінчилося", – зізнався Болт.