Усейн Болт надихнув Хемілтона на перемогу в Гран-прі США

23 жовтня 2017, 00:24
Британець практично забезпечив собі четвертий у кар'єрі титул Чеміпон світу

Фото AFP

<p>Фото AFP</p>

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон став переможцем 17-го етапу чемпіонату Формули-1 – Гран-прі США.

Хемілтон в неділю в гонці на трасі в Остіні першим подолав 56 кіл, другим став німецький гонщик "Феррарі" Себастьян Феттель (+10,143 секунди). Замкнув трійку кращих партнер німця по команді фін Кімі Райкконен (+15,779), який перетнув фінішну лінію четвертим, але через штраф в п'ять секунд, накладеного на пілота "Ред Булл" голландця Макса Ферстаппена (+16,768), потрапив на подіум.

Відзначимо, що вже в США Хемілтон, який став раніше найкращим у кваліфікації, міг достроково виграти чемпіона світу, якби Феттель фінішував не вище шостого місця.

Наступний етап чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Мексики – пройде 27-29 жовтня на трасі в Мехіко.

Нагадаємо, що старт гонки в США дав легендарний легкоатлет Усейн Болт. Він же був присутній на нагородженні і разом з британським гонщиком продемонстрував свій фірмовий жест.

До речі, імена пілотів перед гонкою Гран-прі США оголошував відомий боксерський ринг-анонсер Майкл Баффер, заради чого Міжнародної автомобільної федерації довелося як виняток дозволити офіційним особам гонки порушити регламент і почати гонку на 15 хвилин раніше, ніж передбачалося.