Уругвай вийшов в плей-офф чемпіонату світу

20 червня 2018, 20:00
У матчі другого туру гол Луїса Суареса дозволив Уругваю набрати шість очок в групі А

Луїс Суарес забив єдиний гол у матчі. Фото AFP

Збірна Уругваю гарантувала собі місце в плей-офф чемпіонату світу з футболу. У середу в поєдинку другого туру групового етапу команда Оскара Табареса з мінімальним рахунком обіграла команду Саудівської Аравії. Тепер в групі А у Уругваю і Росії по 6 очок, у Саудівської Аравії та Єгипту – 0. Наш сайт провів онлайн матчу Уругвай – Саудівська Аравія.

У першому таймі футболісти Саудівської Аравії більше контролювали м'яч, але створити по-справжньому небезпечні моменти біля воріт Фернандо Муслера не змогли. Уругвай відкрив рахунок в середині першого тайму зусиллями Луїса Суареса, який таким чином відзначив сотий матч за національну збірну своєї країни. Після подачі з кутового форвард "Барселони" пробив точно в кут воріт – 1: 0.

У другому таймі вже Уругвай більше володів м'ячем і створював моменти, які так і не привели до ще одного голу.

У третьому турі групового етапу чемпіонату світу збірна Уругваю зіграє з Росією – обидві команди вже гарантували собі місце в плей-офф. Таким чином, вирішиться, яке місце вони посядуть і, відповідно, на кого потраплять в 1/8 фіналу. Збірна Саудівської Аравії в останньому своєму матчі на ЧС зіграє з Єгиптом в битві аутсайдерів групи.

Пізніше в середу на чемпіонаті світу відбудеться матч Іран – Іспанія.