Принизлива симуляція Роналду допомогла "Ювентусу" знову піднятися на перше місце в чемпіонаті

31 жовтня 2019, 09:19
Артистичність футболіста дозволила його клубу обіграти "Дженоа"

/ Фото: Reuters

У матчі чемпіонату Італії "Ювентус" на своєму полі приймав "Дженоа" в матчі 10-го туру. Господарі перемогли у зустрічі з рахунком 2:1.

Гості вже до середини другого тайму залишилися в меншості після видалення Франческо Касата. На 87-й хвилині за рахунку 1:1 червону картку отримав півзахисник туринців Адрієн Рабьо.

Вирішальний м'яч у зустрічі з пенальті на 90-й хвилині забив Кріштіану Роналду, який перед цим красиво впав у штрафному Дженоа.

Після цієї перемоги "Ювентус" з 26 очками знову очолив турнірну таблицю чемпіонату Італії.

Дивіться огляд матчу "Ювентус" – "Дженоа" в чемпіонаті Італії:

До речі, журналісти з Італії розкрили таємницю переможця "Золотого м'яча". Нападника "Ювентуса" Кріштіану Роналду відвідали журналісти France Football. Представники видання, яке щорічно вручає премію Золотий м'яч, побували в Турині.

Раніше ми писали, що українець побореться за молодіжний "Золотий м'яч". Андрій Лунін включений у список претендентів на нагороду Kopa Trophy-2019 від відомого видання France Football.