Приниження "Карпат" у Львові від "Десни": відео голів та огляд матчу УПЛ

8 грудня 2019, 16:47
Команда Романа Санжара програла з рахунком 2:6

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

"Карпати" в 17-му турі прем'єр-ліги програли "Десні" з рахунком 2:6.

Максим Імереков вже на третій хвилині відкрив рахунок в матчі після подачі з кутового. Олександр Філіппов на 16-й хвилині подвоїв рахунок ударом з пенальті. Через хвилину Єгор Назарин відквитав один м'яч, теж ударом з 11-метрової позначки. Владислав Калитвинцев після перерви знову довів перевагу до двох м'ячів.

На 57-й хвилині голкіпер "Карпат" Олег Кудрик був видалений за фол проти Хльобаса, а голкіпер Андрій Артим вийшов замість Олександра Кучера. На 64-й хвилині Олександр Бойчук ударом через себе зробив рахунок 2: 3. Дмитро Хльобас на 77-й хвилині реалізував вихід один на один з воротарем.

Калитвинцев на 80-й хвилині в ході контратаки оформив дубль. У кінцівці матчу другий гол забив і Олександр Філіппов, перекинувши воротаря.

"Карпати" – "Десна" – 2:6

Голи: 0:1 – 3 Імереков, 0:2 – 16, пенальті Філіппов, 1:2 – 17, пенальті Назарина, 1:3 – 51 Калитвинцев, 2:3 – 64 Бойчук, 2:4 – 77 Хльобас, 2:5 – 80 Калитвинцев, 2:6 – 88 Філіппов.

"Карпати" – Кудрик, Веремієнко, Мартінс, Дубінчак, Халль, Назарин, Ді Франко (Лях, 46), Гуцуляк (Діда, 68), Кльоц, Кучер (Артим, 60), Бойчук.

"Десна" – Литовка, Імереков, Гітченко, Фаворов, Калитвинцев (Дегтярьов, 84), Мостовий, Огиря, Кузик (Картушов, 74), Фаворов, Філіппов, Хльобас (Конопля, 88).

Попередження: Мартінс (14), Фаворов (37), Дубінчак (74), Веремієнко (85).

Вилучення: Кудрик (57).

Відзначимо, що до цього найрезультативнішим матчем чемпіонату України був поєдинок між "Шахтарем" і "Зорею", що завершився з рахунком 4:3.