Унікальний випадок на ЧС з легкої атлетики – всі учасники забігу дискваліфіковані

2 березня 2018, 18:38
Судді змушені були анулювати результати всього забігу

Фото AFP

Всі п'ять учасників чоловічого кваліфікаційного забігу на 400 метрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, який проходить в британському Бірмінгемі, дискваліфіковані.

Переможцем забігу, який відбувся в п'ятницю, став представник Гренади Брелон Таплін, що показав час 46,37 секунди. Однак, як повідомляє Reuters, судді порахували, що він і ще три спортсмена – ямаєць Стівен Гейл, латвієць Аустріс Карпінскіс і Алонсо Расселл (Багами) – бігли не по своїх доріжках, і анулювали їх результати. Раніше за фальстарт червону картку отримав Абдалела Харун з Катару, який також брав участь у цьому забігу.

Відзначимо, що в цій дисципліні виступав українець Віталій Бутрим, але пробитися у фінальний забіг він не зумів. Він став четвертим в своєму забігу і 19-м – в загальній таблиці результатів.

Раніше ми повідомляли, що красуня з Ефіопії перемогла на дистанції 3000 метрів на чемпіонаті світу.

Чемпіонат світу в Бірмінгемі триватиме до 4 березня. Наші спортсменки Юлія Левченко та Ірина Геращенко посіли п'яте і сьоме місця у стрибках у висоту.