Знищення легенди: Сімона Халеп розгромила Серену Вільямс у фіналі Вімблдону

13 липня 2019, 17:27
Менше години знадобилося румунській тенісистці, щоб обіграти семиразову переможницю Вімблдону

/ Фото: AFP

Румунська тенісистка Сімона Халеп стала переможницею Вімблдону в жіночому одиночному розряді. У фінальному матчі сьома сіяна Халеп в двох сетах завдала поразки 11-й ракетці турніру американці Серені Вільямс, з рахунком – 6:2, 6:2. Зустріч тривала 55 хвилин. Халеп 1 раз подала навиліт, не допустила жодної подвійної помилки і реалізувала 4 брейк-пойнти з 5. Вільямс подала 2 ейси, 1 раз помилилася на подачі і упустила єдину можливість взяти подачу суперниці.

Чемпіонка Ролан Гаррос-2018 Халеп вперше в кар'єрі виграла Вімблдон. Раніше кращим досягненням румунської тенісистки на трав'яному турнірі "Великого шолома" був вихід в півфінал в 2014 році.

Серена Вільямс зіграла у фіналі Вімблдону 11-й раз, вона завоювала сім титулів – у 2002, 2003, 2009, 2010, 2012 2015 і 2016 роках.

Раніше ми розповідали, від яких шикарних грудей відмовилася Халеп заради тенісної кар'єри. Мінус 12 кг краси: румунка Сімона Халеп пожертвувала своєю чарівною "шісткою", щоб бути більш мобільною на корті.

По дорозі до фіналу Халеп перемогла українку Еліну Світоліну. Як ми писали раніше, Світоліна зробила зізнання після феєричного виходу у півфінал Вімблдону. "Не думала, що це станеться тут", – заявила українка, яка на англійській траві перервала свою серію з чотирьох чвертьфінальних фіаско на "шоломах".