Українського півзахисника оцінили за матч з Роналду і компанією: "Лечче" з боями поступився "Ювентусу"

27 червня 2020, 09:31
Євген Шахов зробив помилку, яка призвела до голу, а Кріштіану забив 9-й пенальті в сезоні

Роналду в матчі "Ювентус" - "Лечче" / Фото: Reuters

У ніч на суботу за київським часом в Італії завершився перший матч 28-го туру, в якому "Ювентус" розгромив "Лечче" з рахунком 4:0. Втім, перемога далася господарям нелегко: лише після вилучення захисника аутсайдера, а всі м'ячі туринці забили у другому таймі.

Популярний аналітичний портал Who Scored виставив оцінки учасникам поєдинку. Український півзахисник "Лечче" Євген Шахов вийшов в стартовому складі вперше з січня і відіграв всі 90 хвилин. На жаль, його помилка призвела до першого голу в ворота гостей. Так вийшло, що Шахов зробив неточний пас в обороні – м'яч прилетів до Роналду, а той відпасував на Пауло Дібалу. Дивіться, як відзначився аргентинець.

У підсумку Євген отримав оцінку 5,6 бала: нижче – тільки у двох центральних захисників "Лечче". А найвищу оцінку заслужив воротар Габріел – 7,1.

Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 28-го туру чемпіонату Італії.

А ось Роналду і Дібалу оцінили високо: 8,3 і 7,8 відповідно. Також серед найкращих – нідерландський автор голу Маттейс де Лігт (8,0) і боснієць Міралем П'янич (7,8). Цікаво, що португалець забив 23 м'ячі в Серії А (9 – з пенальті) і відстає лише від Чіро Іммобіле з "Лаціо". У римлянина 27 голів, з яких 10 – з "точки".