29 липня 2019, 20:09
Позитивний результат дала проба спортсмена з чемпіонату світу 2011 року

/ Фото: AFP

Український штовхач ядра Андрій Семенов може бути дискваліфікований через підозру в застосуванні допінгу. Українець увійшов до попереднього списку відсторонення органу з контролю за антидопінговими правилами у легкій атлетиці Athletics Integrity Unit (AIU).

Повторний аналіз проби легкоатлета, взятої під час чемпіонату світу 2011 року в корейському Тегу, показав наявність анаболічного стероїду – туринабола. Спортсмену загрожує дворічна дискваліфікація.

На турнірі в Кореї Семенов став 22-м і не зумів потрапити у фінал. Його особистий рекорд (20,63 м) був зафіксований на змаганнях в Донецьку в серпні 2011 року, незадовго до старту чемпіонату світу.

Раніше ми писали, що екс-менеджер Кличко заявив, що від команди українця приховали позитивну допінг-пробу Тайсона Ф'юрі. Бернд Бенте розповів, що змусив би "Циганського Короля" провести перевірку, якби знав про його попередню допінг-пробу.

Також повідомлялося, що табір Ріваса вимагає відібрати перемогу в Уайта, накачаного анаболіками. Катмен колумбійця, який програв допінг-переможцю, зробив різку заяву на адресу боксерських властей.

Також повідомлялося, що секс-символу російського спорту дали два роки дискваліфікації за допінг. Гімнастка Олександра Семенова вигравала чемпіонат світу і двічі була золотою на першості Європи.