Українське дербі в Угорщині: Ребров переграв Мілевського

25 листопада 2018, 10:32
"Ференцварош" залишається на чолі турнірної таблиці, "Кішварда" в групі аутсайдерів

Фото fradi.hu

У черговому турі чемпіонату Угорщини відбулося міні-українське протистояння. "Ференцварош" Сергія Реброва та Івана Петряк грав з "Кішвардою", за яку виступають Артем Мілевський, Павло Лук'янчук та інші українські футболісти.

Гра прогнозовано закінчилося перемогою фаворита – 2: 0. Іван Петряк віддав один гольовий пас, вдало виконавши кутовий. Він провів на полі всі 90 хвилин, як і Мілевський з Лук'янчук. Також за "Кішварду" один тайм зіграв Роман Карасюк.

"Гонвед", переслідувач "Ференцвароша", свій матч зіграв внічию, і тепер команда Реброва має відрив у п'ять очок від другого місця. "Кішварда" – друга з кінця в турнірній таблиці.

Раніше ми писали, що в матчі чемпіонату Угорщини між клубами
 "Академія Пушкаша" і "Ференцварош"  був забитий незвичайний гол – ударом з центрального кола.

За інформацією ЗМІ, оклад Реброва в угорському клубі складає трохи більше 1,5 мільйони євро за сезон

У недавньому інтерв'ю Артем Мілевський розповів про конфлікт з Суркісом: "Для мене дорога в "Динамо" закрита ". Знаменитий нападник розповів про бажання завершити кар'єру в Києві .