Українське дербі: Малиновський своїм голом добив Шахова в охопленій коронавірусом Італії

1 березня 2020, 19:17
Команда Руслана Малиновського з рахунком 7:2 розгромила на виїзді "Лечче" Євгена Шахова

Руслан Малиновський / Фото: Getty Images

Футболісти збірної України Руслан Малиновський і Євген Шахов зіграли один проти одного в матчі 26-го туру чемпіонату Італії між "Аталантою" і "Лечче". "Аталанта" з голом Малиновського на виїзді розгромила "Лечче" 7:2. Нагадаємо, через коронавірус гру "Ювентус" – "Інтер" перенесли на 13 травня,аналогічно вчинили ще з чотирма поєдинками цього туру Серії А.

Обидва українці – як Шахов, так і Малиновський – не потрапили в стартові склади своїх команд на матч "Лечче" – "Аталанта". Вони вийшли на поле на заміну вже після перерви: Шахов на 63-й хвилині, а Малиновський – на 69-й. На той час гра вже була зроблена – на табло світилося 5:2 на користь "Аталанти".

Втім, один з українців встиг і своє ім'я вписати в протокол гри – Руслан Малиновський вже в компенсований час пробив своєю казковою лівою ногою точно в кут з-за меж штрафного майданчика, встановивши остаточний рахунок – 7:2, перемога "Аталанти"!

Відео голу Малиновського в ворота "Лечче"

Таким чином "Аталанта" з 48 очками закріпилася на четвертому місці в турнірній таблиці Серії А. Тоді як у "Лечче" – 25 пунктів і 16-й рядок, всього лише в трьох очках від зони вильоту.

"Лечче" – "Аталанта" (2:7): найкращі моменти першого тайму

"Лечче" – "Аталанта" (2:7): найкращі моменти другого тайму